Promoce

Přání k významným dnům jako jsou promoce nebo také k úspěšnému dokončení studia na stření škole.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přání k úspĕšnému studiu 2

Základ je rozevírací papírové přání (kraft, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, doplnĕná provázkem a kovovou dekorací.
169 Kč 153 Kč

Přání k úspĕšnému studiu Ing. - chemické

Základ je rozevírací papírové přání (kraft, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, doplnĕná mašličkou a kovovou dekorací.
239 Kč

Přání k úspĕšnému studiu Kvĕtinové Bc.

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace (akvarelový papír), embosované, doplnĕné korálky, mašličkou a kovovou dekorací.
249 Kč

Přání k úspĕšnému studiu Kvĕtinové Dr.

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, doplnĕná mašličkou, sklenĕnými kamínky a kovovou dekorací.
159 Kč

Přání k úspĕšnému studiu Matematik 1

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, doplnĕná mašličkou a kovovou dekorací.
149 Kč

Přání k úspĕšnému studiu Matematik 2

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, doplnĕná provázkem a kovovou dekorací.
169 Kč

Přání k úspĕšnému studiu Psací stroj Bc.

Základ je rozevírací papírové přání (kraft, gramáž papíru 280g). Papírová dekorace, doplnĕná mašličkou, provázkem a kovovou dekorací.
249 Kč

Přání k úspĕšnému studiu Psací stroj Bc. 2

Základ je rozevírací papírové přání (kraft, gramáž papíru 280g). Papírová dekorace, doplnĕná mašličkou, provázkem a kovovou dekorací.
249 Kč