Voňavá přáníčka

Voňavá přání obsahují vyšívaný pytlíček s voňavými bylinkami, které jsme natrhali přímo na naší "BIO" zahrádce. Promnutím se polštářek/pytlíček rozvoní. Bylinky a obzvlášť levandule voní spoustu let.

  • Dobromysl obecná usnadňuje odkašlávání, používá se i na obklady a osvěžující koupele a pro dobrou mysl.
  • Levandule lékařská se přidává do koupele. Vložená do šatníku odpuzuje moly.
  • Tymián obecný mírní kašel, obecně působí protizánětlivě.
  • Meduňka lékařská snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek, má protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary).
  • Heřmánek pravý vhodný k léčbě zánětů, uvolňuje křeče, pomáhá od bolesti, hojí rány, pomáhá při žaludečních a střevních potížích, astmatu.
  • Saturejka zahradní desinfikuje dýchací cesty a napomáhá při průduškovém astma.
  • Máta peprná má blahodárné účinky na činnost trávicího ústrojí.
  • Šípek je nejlepším přírodním lékem proti paradentóze a onemocnění dásní.
  • Šalvěj lékařská má protizánětlivé, antivirotické a antibakteriální účinky, zabraňuje průjmům.
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Voňavé přání Jetel

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, papírový sáček plnĕný jetelem.
249 Kč

Voňavé přání Levandule maxi 1

Základ je rozevírací papírové přání (bílý, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, ruční papír, vyšívaná, ručnĕ šitý, vyšívaný a háčkovaný pytlíček plnĕný bylinkou Levandulí (z naší BIO zahrádky), doplnĕno stuhou.
249 Kč

Voňavé přání Levandule maxi 3

Základ je rozevírací papírové přání (bílý, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, ruční papír, vyšívaná, ručnĕ šitý, vyšívaný a háčkovaný pytlíček plnĕný bylinkou Levandulí (z naší BIO zahrádky), doplnĕno stuhou.
249 Kč

Voňavé přání Svlačec

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, papírový sáček plnĕný svlačcem.
249 Kč

Voňavé přáníčko Medvídek s mátou 2

Základ je rozevírací papírové přání (hnĕdé, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, doplnĕno sušenými bylinkami mátou (z naší BIO zahrádky) v ručnĕ vyšitém a obháčkovaném pytlíčku, mašlička a kovová dekorace.
249 Kč

Přání s krabičkou Na peníze - Bylinky smĕs 1

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300 g). Papírová dekorace, doplnĕná bylinkami z naší BIO zahrádky v malých sáčcích - tymián, levandule, mák, pampeliška, jetel, svlačec. Visačky jsou na rubu bílé pro možnost napsaní textu. Ozdobená polepem je i zadní strana přáníčka. Krabička má rozmĕr 15,5 x 15,5 x 2 cm. Je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem. Vhodná také pro vložení penĕz.
449 Kč 360 Kč

Přání s krabičkou Na peníze - Bylinky smĕs 2

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300 g). Papírová dekorace, doplnĕná bylinkami z naší BIO zahrádky v malých sáčcích - levandule, chrpa, svlačec, jahodník, růže, jetel. Visačky jsou na rubu bílé pro možnost napsaní textu. Ozdobená polepem je i zadní strana přáníčka. Krabička má rozmĕr 15,5 x 15,5 x 2 cm. Je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem. Vhodná také pro vložení penĕz.
449 Kč 360 Kč

Přání s krabičkou Na peníze - Bylinky smĕs 3

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300 g). Papírová dekorace, doplnĕná bylinkami z naší BIO zahrádky v malých sáčcích - čekanka, černý bez, jetel, dobromysl, levandule, sedmikráska. Visačky jsou na rubu bílé pro možnost napsaní textu. Ozdobená polepem je i zadní strana přáníčka. Krabička má rozmĕr 15,5 x 15,5 x 2 cm. Je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem. Vhodná také pro vložení penĕz.
449 Kč 360 Kč