Krabičky na přání

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Dárková dekorovaná krabička 15x15 cm bíla

Bílá dárková krabička pro čtvercové přání 14 x 14 cm, kterou ozdobíme dle Vašeho přání. Ideální pro originální svatební přáníčka, která tak ještě lépe vyniknou. Vhodná také pro vložení peněz.
199 Kč

Dárková dekorovaná krabička 15x15 cm kraft

Hnědá dárková krabička pro čtvercové přání 14 x 14 cm, kterou ozdobíme dle Vašeho přání. Ideální pro originální svatební přáníčka, která tak ještě lépe vyniknou. Vhodná také pro vložení peněz.
199 Kč

Dárková dekorovaná krabička 11x22 cm bílé

Bílá dárková krabička pro obdélníkové přání 10,5 x 21 cm, kterou ozdobíme dle Vašeho přání. Ideální pro originální svatební přáníčka, která tak ještě lépe vyniknou. Vhodná také pro vložení peněz
219 Kč

Dárková dekorovaná krabička 11x22 cm kraft

Hnědá dárková krabička pro obdélníkové přání 10,5 x 21 cm, kterou ozdobíme dle Vašeho přání. Ideální pro originální svatební přáníčka, která tak ještě lépe vyniknou. Vhodná také pro vložení peněz
219 Kč

Dárková dekorovaná krabička A5

Dárková krabička ideální pro přáníčka formátu A5 (215x155x40 mm), kterou ozdobíme dle Vašeho přání. Ideální pro originální svatební přáníčka, která tak ještě lépe vyniknou. Vhodná také pro vložení peněz.
299 Kč

Přání na přání Složka na peníze v krabičce

Výroba složky na peníze cca 14 x 14 cm v dekorované dárkové krabičce cca 15 x 15 x 1,5 cm. Přání neobsahuje žádné předtištěné texty. Složka je ručně vyrobená. Po rozevření obsahuje obálku na peníze. Na pravé straně je kapsa s papírovou kartičkou pro vepsání přání. Součástí je i dekorová visačka, kterou můžete ozdobit dárek, nebo na ní něco hezkého napsat a zasunout do prostoru pro dárkové karty.
1 499 Kč

Přání na přání Složka na peníze v krabičce DL

Výroba složky na peníze 10,5 x 21 cm v dekorované dárkové krabičce cca 11 x 22 x 2,5 cm. Přání neobsahuje žádné předtištěné texty. Složka je ručně vyrobená. Po rozevření obsahuje obálku na peníze o rozměru cca 20 x 9 cm. Na pravé straně je kapsa s papírovou kartičkou pro vepsání přání a prostor pro zasunutí dvou dárkových karet (formát platební karty). Součástí je i dekorová visačka, kterou můžete ozdobit dárek, nebo na ní něco hezkého napsat a zasunout do prostoru pro dárkové karty.
1 699 Kč