Přání a krabičky na peníze

Přáníčka na peníze a přáníčka v dárkové krabičkce vhodná pro vložení peněz. Každé je 100% originál a ideálním svatební dárkem, dárkem k narozeninám nebo jako odměna k úspěšnému studiu.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přání s krabičkou - Eukalypt 2

Moderní minimalistické přáníčko s krabičkou 16x16cm v pastelových barvách vhodné ke svatbě nebo jiným příležitostem. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
469 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Květinová

Přání ve tvaru knihy opatřené deskami a krajkou pro zavázání. Uvnitř jsou všité 2 dvoulisty s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Krabička je ozdobená ve stejném stylu jako kniha.
999 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Natural

Přání ve tvaru knihy v přírodním stylu, opatřený deskami potaženými textilem. Uvnitř je všitý dvoulist s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačka, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Pro vytvoření listů a dekorací byl použit recyklovaný ručně vyráběný papír - ten vyrobili studenti VOŠ Zlín z archivní, nepovedené kresby, nese tak v sobě kus umění a dělá jej výjimečným. Krabička je ozdobená ve stejném stylu a je opatřena visačkou rovněž s možností napsání textu na rubovou stranu.
799 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Přírodní s ptáčky

Přání ve tvaru knihy opatřené deskami a stuhou pro zavázání. Uvnitř jsou všité 2 dvoulisty s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Krabička je ozdobená ve stejném stylu jako kniha.
999 Kč

Přání s krabičkou - Elegantní přání

Elegantní přáníčko v luxusní černé krabičce ke každé příležitosti. Přání je na bílém podkladu. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
599 Kč

Přání s krabičkou - Housle

Přáníčko s krabičkou pro milovníky hudby. Housle jsou ručně vyrobeny. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s krabičkou - Modrá a bílá

Romantické přáníčko s krabičkou v barvách modré a bílé. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Věneček v růžové

Něžné přáníčko s krabičkou 16x16cm v pastelově růžových barvách vhodné ke svatbě nebo jiným příležitostem. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
469 Kč