RSS

Blog

Spouštíme Věrnostní program
Sleva již na první nákup a při objednávce nad 400 Kč sleva na další nákupy.
Zásilkovna
Zásilkovna

Připravili jsme pro Vás další možnost dopravy a to službu Zásilkovna - výdejní místo. Cena zásilky již od 65 Kč.

...
Novinka - tisk Instax fotek!
Novinka - tisk Instax fotek!

Chcete k přáníčku přidat retro fotku (analogovou instantní fotografii). Pošlete nám ji v digitální podobě a my ji vytiskneme na fotopapír Fujifilm Instax. Více informací ZDE.

...
Svátek Sv. Valentýna

Vánoce nám skončily, a tak se začínáme připravovat na svátek všech zamilovaných Sv. Valentýna. 14. únor je den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a přáníčka s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky.

Svatý Valentin (? – 269? Terni, Římská říše) byl pravděpodobně římský kněz, biskup, který roku 269 zemřel mučednickou sm...

Nová velkoformátová přáníčka
Nová velkoformátová přáníčka

Opět přicházíme s novým formátem přáníček, tentokrát 20 x 20 cm. První přáníčko tohoto formátu najdete v sekci Svatebních přáníček.

...
Přáníčka na peníze
Přáníčka na peníze

Začali jsem vyrábět nový druh přáníček na peníze. Na přední straně přáníčka je do dekorace zasunuta barevně sladěná obálka.

...
Nový formát přáníček
Nový formát přáníček

Od října 2020 zavádíme nový formát přáníček ve formátu A5. První přáníčka tohoto formátu najdete v sekci Vánočních přáníček.

...
Vánoce 2020
Vánoce 2020

Ve středu 14.10.2020 představíme novou kolekci vánočních přáníček, PF2021, přáníček na peníze a visaček na dárky.

...
3D tiskárna Prusa i3
3D tiskárna Prusa i3

Upgadovali jsme tiskárnu ORIGINAL PRUSA na I3 MULTI MATERIAL. Nyní můžeme tiskout až z 5 materiálů najednou. Jako testovací produkt jsme vytiskli odjišťovač nákupních vozíků. Žeton je vytištěn ze dvou materiálů a barev. Dřevěný a hnědý PLA filament. Ten je biologicky odbouratelný, tudíž šetrný k životnímu prostředí. U větších objednávek jej přiklád...

Nový eShop
Nový eShop

Jelikož se prodej přáníček rozjel více, než jsme v začátcích očekávali, v srpnu 2020 spouštíme nový eShop. Naše hlavní činnost je právě tvorba webů a eShopů. Proto pro nás přechod na nový web není až tak složitý, jako spíše najít čas na jeho přípravu :-)

Nový eShop si pamatuje obsah košíku. Nově můžete filtrovat požadavky na formát, barvu, věk apo...