Z přírody, Květiny

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přáníčko do obálky - Motýl

Přáníčko s velkým motýlem vhodné pro každou příležitost. Vzhledem k atypickému formátu je k přání přiložena bublinková obálka.
269 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou, hrana je olemována krajkou s jemně zlatým lemováním, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu 2

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou lemovaná krajkou, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Eukalypt

Velkoformátové přáníčko pro každou příležitost s krabičkou v elegantních barvách s eukalyptem a květinami. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
599 Kč

Přání s krabičkou - Hortenzie

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přáníčko je bílé, krabička kraft. Ručně vyrobené květy barveny inkousty Distress Oxide od Tim Holtz. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Hortenzie A5

Přáníčko ve formátu A5 pro každou příležitost s krabičkou. Přáníčko je bílé, krabička kraft. Ručně vyrobené květy barveny inkousty Distress Oxide od Tim Holtz. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
549 Kč

Přáníčko do obálky - A5 Máky

Přírodní přáníčko vhodné pro každou příležitost. Květy ve tvaru máků jsou doplněny sušenými makovičkami. Nápis "Nature and its wonders" = Příroda a její zázraky.
369 Kč

Přáníčko do obálky - Elegantní třpytivé

Elegantní přáníčko vhodné i k svatbě. Květy jsou barveny jemně třpytivou barvou, zlatě lemované a ozdobené skleněnými kamínky.
269 Kč
Zavřít