Produkty otagované jako 'věnování peněz'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Vánoční přání Vánoce SPECIÁL Na peníze 4

Vánoční přáníčko vhodné pro darování peněz.
249 Kč 200 Kč

Přání Holčička Gorjuss 5

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou dekorací.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 10

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný - akvarel. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
259 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 11

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno provázkem, kovovou dekorací a mini kolíčkem. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč 225 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 12

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Vánoční přání na peníze Vánoční růže

Vánoční přáníčko ve tvaru obálky. Po rozvázání stuhy můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 200 Kč

Vánoční přání na peníze Koledníci

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 200 Kč

Vánoční přání na peníze Srdce

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 200 Kč

Vánoční přání na peníze Anděl

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 200 Kč

Složka na peníze s krabičkou Kniha

Čtvercové přání v podobě složky s krabičkou zdobenou ve stejném stylu. Uvnitř je obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text z rubové, bílé strany, ručně vyrobená knížečka. Vhodné i pro pány.
549 Kč

Složka na peníze s krabičkou Natur

Čtvercové přání s květinami v podobě složky s krabičkou zdobenou ve stejném stylu. Uvnitř je obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text z rubové, bílé strany.
549 Kč

Složka na peníze s krabičkou Hnědo-červené

Čtvercové přání v podobě složky v hnědých a červených barvách. Krabička je ozdobenou ve stejném stylu. Na víku krabičky je text "enjoy every moments" = užívejte si každý okamžik. Uvnitř je obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text z rubové, bílé strany.
549 Kč

Složka na peníze s krabičkou Černý bez

Minimalistické elegantní přáníčko v podobě složky s motivem černého bezu. Krabička je ozdobenou ve stejném stylu. Na přání je text "Nature and its wonders" = Příroda a její zázraky. Uvnitř je obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text z rubové, bílé strany. Vhodné i jako svatební přání.
549 Kč

Přání s krabičkou a obálkou Na peníze - Černá a růžová

Přáníčko pro každou příležitost s obálkou a krabičkou v barvách černé a růžové. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s taškou Na dárek - Srdce

Papírová taška s ozdobenou přední částí s kapsičkou a dekorací. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s taškou Na dárek - Motýlí

Papírová taška s ozdobenou přední částí s motýlky a dvěma visačkami v kapsičkách na které je možné napsat text na rubovou stranu. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s taškou Na dárek - Levandulová

Papírová taška s ozdobenou přední částí s s holubičkami a levandulí. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška. Obsahuje ručně vyšívaný a háčkovaný pytlíček se sušenou levandulí s naší zahrádky.
449 Kč

Přání s krabičkou Šeřík růžový

Přáníčko pro každou příležitost s květy růžového šeříku. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Šeřík modrý

Přáníčko pro každou příležitost s květy modrého šeříku. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou Šeřík bílý 2

Přáníčko pro každou příležitost s květy bílého šeříku. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč