Produkty otagované jako 'věnování peněz'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přání Holčička Gorjuss 5

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou dekorací.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 10

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný - akvarel. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
259 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 11

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno provázkem, kovovou dekorací a mini kolíčkem. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč 200 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 12

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Vánoční přání na peníze Koledníci

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Vánoční přání na peníze Anděl

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Přání s taškou Na dárek - Motýlí

Papírová taška s ozdobenou přední částí s motýlky a dvěma visačkami v kapsičkách na které je možné napsat text na rubovou stranu. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s taškou Na dárek - Hnízdo

Papírová taška s ozdobenou v přední části kapsou na zip imitující hnízdo s ptáčky . Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s krabičkou K promoci - Bc.

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem Bc.
449 Kč

Přání s krabičkou - Pruhy a růže

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Moderně pojaté přání s pruhy a růžemi. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Sušené květy

Něžně růžové svatební přáníčko s krabičkou. Dekorováno sušenými květinami. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Vintage

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání působí starodávně a romanticky díky použití drátu s korálky a nažloutlých růží spolu s ruční krajkou. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - A5 Šaty

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou ve formáty A5. Šaty jsou zdobeny krajkou a textilem. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
549 Kč

Přání s krabičkou - Suchý květ

Květinové přáníčko s krabičkou ve stylu vintage. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s krabičkou - Stůl s 5 šuplíky

Přáníčko v retro stylu určené pro pány. Stůl s pěti šuplíky které obsahují drobnosti a jsou volně uloženy. Na stole je mimo jiné dekorace uložena kniha s čistými papíry. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Černá a bílá

Květinové přáníčko s krabičkou v barvách bílé a černé. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Kytice růží

Květinové přáníčko s krabičkou v něžných růžových barvách. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - S perličkami

Květinové přáníčko s krabičkou v něžných růžových barvách s perličkami. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s krabičkou - Kopretiny lucky day

Kopretinové přáníčko s krabičkou v jemných barvách s nápisem "lucky day" = šťastný den. Krabička má vykrojené víko s prrůhledem a je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s krabičkou - Kopretinová

Kopretinové přáníčko s krabičkou v jemných barvách. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč